LUX-TOOLS Tarcza szlifierska 125 mm K40
Nr produktu: 3654613Opis produktu
Nr produktu: 3654613
Tarcza szlifierska 125 mm, ziarnistość 40, LUX-TOOLS.
Do mocowania w szlifierkach kątowych. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Przeznaczona jest do ścierania, wygładzania i polerowania drewna, metalu, tworzyw sztucznych oraz włókna szklanego.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871163359,4007871019953
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Norma: | EN 13743 |
| Nadaje się do: | Drewno, Metal |
| Średnica wlotu: | 125 mm |
| Zawartość: | 1 szt. |
| Kształt: | Okrągłe tarcze |
| Ziarnistość: | Średni (36-80) |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 92 g |
| Wysokość: | 12,5 cm |
| Szerokość: | 12,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 12,5 cm |








