LUX-TOOLS Tarcza do szlifowania kamienia 110 mm
Nr produktu: 1360411Opis produktu
Nr produktu: 1360411
Korundowa ściernica garnkowa LUX-TOOLS o średnicy 110 / 90 mm nadaje się do wszystkich standardowych szlifierek kątowych do szlifowania betonu i muru. Posiada uchwyt 22,23 mm i ziarnistość P 24. Szczególnie nadaje się do usuwania wystających ścian i betonu.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871021307
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica wlotu: | 180 mm |
| Zawartość: | 5 szt. |
| Norma: | EN 12413 |
| Nadaje się do: | Kamień |
| Kształt: | Okrągłe tarcze |
| Ziarnistość: | Zgrubnie (6-30) |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 708 g |
| Wysokość: | 11,0 cm |
| Szerokość: | 5,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,2 cm |








