LUX-TOOLS Tarcza do cięcia aluminium ekstra cienka 115 mm x 1 mm
Nr produktu: 3654514Opis produktu
Nr produktu: 3654514
Tarcza tnąca prosta do metalu, 115 mm / 1 mm, LUX-TOOLS.
Specjalistyczna tarcza tnąca do dokładnego przecinania aluminium. Ze splotem siatkowym i otworem 22,23 mm, do mocowania we wszystkich typach szlifierek kątowych. Gwarantuje szybkie i czyste cięcie przy niewielkim nakładzie siły. Zapewnia dużą dokładność i niski poziom emisji pyłu. Nie powoduje przebarwień ani tworzenia się zadziorów. Profesjonalna jakość zapewnia niskie zużycie i tym samym wysoką trwałość tarczy.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871015009
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica wlotu: | 115 mm |
| Zawartość: | 1 szt. |
| Norma: | EN 12413 |
| Nadaje się do: | Aluminium |
| Kształt: | Okrągłe tarcze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 24 g |
| Wysokość: | 11,5 cm |
| Szerokość: | 11,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 1 mm |










