LUX-TOOLS Talerz mocujący do krążków na rzep 125 mm
Nr produktu: 1360486Opis produktu
Nr produktu: 1360486
Tarcza do krążków ściernych na rzep 125 mm, LUX-TOOLS.
Do mocowania we wszystkich typach szlifierek kątowych z gwintem M15. Służy do zamocowania samoprzyczepnych krążków ściernych.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871022007
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica wlotu: | 123 mm |
| Zawartość: | 1 szt. |
| Nadaje się do: | Drewno |
| Kształt: | Okrągłe tarcze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 420 g |
| Wysokość: | 12,5 cm |
| Szerokość: | 12,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5,3 cm |










