LUX-TOOLS Krążek ścierny na rzep 125 mm P 240
Nr produktu: 6132856Opis produktu
Nr produktu: 6132856
Krążek ścierny perforowany, na rzep, 125 mm, ziarnistość 240, LUX-TOOLS, 5 sztuk.
Samoprzyczepny papier ścierny do zastosowań profesjonalnych, przeznaczony do przyklejania na tarczach i mocowania w szlifierkach mimośrodowych.
Służy do ścierania, wygładzania i polerowania drewna oraz metalu.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873001482
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Nadaje się do: | Drewno, Metal |
| Średnica wlotu: | 125 mm |
| Zawartość: | 5 szt. |
| Kształt: | Okrągłe tarcze |
| Ziarnistość: | Bardzo dobrze (220-1000) |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 35 g |
| Wysokość: | 12,5 cm |
| Szerokość: | 12,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 18,0 cm |












