Bosch Professional Tarcza uniwersalna 125 mm
Nr produktu: 2518587Opis produktu
Nr produktu: 2518587
Bosch Tarcza uniwersalna 125 mm marki Bosch Professional.
Tarcza tnąca z węglikami spiekanymi. Bezpieczne cięcie szlifierką kątową drewna (z gwoździami), tworzyw sztucznych, elementów suchej zabudowy.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 1 mm |
| Średnica wlotu: | 125 mm |
| Zawartość: | 1 szt. |
| Nadaje się do: | Drewno |
| Kształt: | Okrągłe tarcze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 110 g |
| Wysokość: | 12,5 cm |
| Szerokość: | 12,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5 mm |












