Bosch Professional Tarcza diamentowa uniwersalna 125 mm
Nr produktu: 3180072Opis produktu
Nr produktu: 3180072
Tarcza diamentowa uniwersalna, 125 mm x 2 mm marki Bosch Professional.
Z otworem 22,23 mm, do mocowania we wszystkich typach szlifierek kątowych o średnicy tarczy 125 mm.
Gwarantuje szybkie i czyste cięcie przy niewielkim nakładzie siły.
Przeznaczona do cięcia wszystkich materiałów budowlanych m.in. beton jastrychowy, beton komórkowy, cegła, cegła sylikatowa, klinkier, kamień syntetyczny, piaskowiec, pumeks, tynk.
Gwarantuje dobrą wydajność cięcia i optymalną żywotność.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 2 mm |
| Średnica wlotu: | 22 mm |
| Zawartość: | 1 szt. |
| Nadaje się do: | Twarde materiały |
| Kształt: | Okrągłe tarcze |
| Powierzchnia: | diamentowy |
| Maks. prędkość obrotowa (1/min): | 12 250 obr/min |
| Szerokość: | 125 mm |
| Wysokość: | 10 mm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 130 g |
| Wysokość: | 10 mm |
| Szerokość: | 16,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 16,5 cm |


















