2020-03-28 22:58


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Sprężyna kanalizacyjna 5 m

Nr produktu: 1387000
  • Długość: 5 m
  • Średnica rur: 30 mm - 50 mm
Opis produktu

Warianty:

49,99
49,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

6 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1387000

Cechy

Sprężyna kanalizacyjna do przepychania rur, wyprodukowana przez renomowaną firmę LUX TOOLS, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dających jej dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz chroniących przed korozją. Przeznaczona jest ona do rur kanalizacyjnych o średnicach wynoszących od 30 mm do 50 mm. Ma długość 5 m, ale dostępne są także inne długości (3 m i 10 m).

Zastosowanie

Sprężyna kanalizacyjna (zwana także żmijką do rur) jest stosowana wszędzie tam, gdzie zablokowany został odpływ wody, co można poznać m.in. po braku jej spływania z kranów i zlewów lub wydostawaniu się jej przez kratkę kanalizacyjną. Przepychanie kanalizacji za pomocą spirali wymaga dwóch osób-jedna wkłada końcówkę w otwór odpływu i popycha żmijkę, natomiast druga kręci korbką. Końcówka żmijki zagłębia się, a gdy napotka się przeszkodę (np. grudę tłuszczu czy też grudę złożoną z resztek spożywczych), przebija ją.

Zalety

Dzięki sprężynie do udrażniania odtykanie rur jest bardzo prostą czynnością. Skuteczne udrażnianie rur wymaga cierpliwości. Końcówka żmijki przebija bowiem blokadę z szybkością zależną od jej grubości i twardości. Sprężyna do rur jest narzędziem hydraulicznym, którym każdy może przeczyścić rury. Dobrze jest więc mieć ją pod ręką. Podobnie jak inne narzędzia tego typu, jak np. przepychacz do rur czy klucz nastawny, dostępna jest ona w atrakcyjnej cenie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:1,33kg
Wysokość:18,0cm
Szerokość:19,0cm
Głębokość / Grubość:7,5cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

Zdzisław (2017-02-08)

Dobra spirala

Dobre, praktyczne i tanie, cóż więcej chcieć, polecam

25 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry