2021-04-17 10:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Sprężyna kanalizacyjna 3 m

Nr produktu: 1386994

  • Długość: 3 m
  • Średnica rur: 10 mm - 30 mm
Opis produktu

Warianty:

15,00
15,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

91 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 1386994

Sprężyna kanalizacyjna do przepychania rur marki LUX-Tools, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dających jej dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz chroniących przed korozją. Przeznaczona jest ona do rur kanalizacyjnych o średnicach wynoszących od 10 mm do 30 mm. Ma długość 3 m, ale dostępne są także jej dłuższe wersje (5 m i 10 m).
Sprężyna kanalizacyjna (zwana także żmijką do rur) jest stosowana wszędzie tam, gdzie zablokowany został odpływ wody, co można poznać m.in. po braku jej spływania z kranów i zlewów lub wydostawaniu się jej przez kratkę kanalizacyjną. Przepychanie kanalizacji za pomocą spirali wymaga dwóch osób-jedna wkłada końcówkę w otwór odpływu i popycha żmijkę, natomiast druga kręci korbką. Końcówka żmijki zagłębia się, a gdy napotka się przeszkodę (np. grudę tłuszczu czy też grudę złożoną z resztek spożywczych), przebija ją.
Dzięki sprężynie do udrażniania odtykanie rur jest bardzo prostą czynnością. Skuteczne udrażnianie rur wymaga cierpliwości. Końcówka żmijki przebija bowiem blokadę z szybkością zależną od jej grubości i twardości. Sprężyna do rur jest narzędziem hydraulicznym, którym każdy może przeczyścić rury. Dobrze jest więc mieć ją pod ręką. Podobnie jak inne narzędzia tego typu, jak np. przepychacz do rur czy klucz nastawny, dostępna jest ona w atrakcyjnej cenie.

Wymiary i waga (netto):
Waga:373 g
Wysokość:27,0 cm
Szerokość:14,5 cm
Głębokość / Grubość:5,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry