2019-11-15 08:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Sprężyna kanalizacyjna 3 m

Nr produktu: 1386994
  • Długość: 3 m
  • Średnica rur: 10 mm - 30 mm
Opis produktu

Warianty:

15,00
15,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

127 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1386994

Cechy

Sprężyna kanalizacyjna do przepychania rur, wyprodukowana przez renomowaną firmę LUX TOOLS, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dających jej dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz chroniących przed korozją. Przeznaczona jest ona do rur kanalizacyjnych o średnicach wynoszących od 10 mm do 30 mm. Ma długość 3 m, ale dostępne są także jej dłuższe wersje (5 m i 10 m).

Zastosowanie

Sprężyna kanalizacyjna (zwana także żmijką do rur) jest stosowana wszędzie tam, gdzie zablokowany został odpływ wody, co można poznać m.in. po braku jej spływania z kranów i zlewów lub wydostawaniu się jej przez kratkę kanalizacyjną. Przepychanie kanalizacji za pomocą spirali wymaga dwóch osób-jedna wkłada końcówkę w otwór odpływu i popycha żmijkę, natomiast druga kręci korbką. Końcówka żmijki zagłębia się, a gdy napotka się przeszkodę (np. grudę tłuszczu czy też grudę złożoną z resztek spożywczych), przebija ją.

Zalety

Dzięki sprężynie do udrażniania odtykanie rur jest bardzo prostą czynnością. Skuteczne udrażnianie rur wymaga cierpliwości. Końcówka żmijki przebija bowiem blokadę z szybkością zależną od jej grubości i twardości. Sprężyna do rur jest narzędziem hydraulicznym, którym każdy może przeczyścić rury. Dobrze jest więc mieć ją pod ręką. Podobnie jak inne narzędzia tego typu, jak np. przepychacz do rur czy klucz nastawny, dostępna jest ona w atrakcyjnej cenie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
373 g
Wysokość:
27,0 cm
Szerokość:
14,5 cm
Głębokość / Grubość:
5,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

Zdzisław (2017-02-08)

Dobra spirala

Dobre, praktyczne i tanie, cóż więcej chcieć, polecam

21 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry