2019-11-13 00:08


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Knauf Masa szpachlowa Uniflott do płyt gipsowo-kartonowych 5 kg

Nr produktu: 1448117
 • Łatwość nakładania i rozprowadzania
 • Dobra przyczepność i elastyczność
 • Szybkoschnąca
Opis produktu

Warianty:

27,99
5,60 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

63 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 1448117

Knauf Masa szpachlowa Uniflott do płyt gipsowo-kartonowych to materiał sypki, o doskonałej recepturze, którą opracowano w laboratoriach firmy Knauf. Produkt jest gotową mieszanką, którą wystarczy wymieszać z wodą. Umożliwia błyskawiczne uzyskanie jednolitej, gładkiej masy, gotowej do aplikacji. Masa szpachlowa Uniflott charakteryzuje się dużą przyczepnością i elastycznością. Jej niewątpliwymi zaletami jest zdolność do szybkiego schnięcia i niska wartość skurczu, co zapobiega pękaniu powierzchni.

Zastosowanie

Masa szpachlowa Uniflott marki Knauf jest idealna do ręcznego szpachlowania:

Przygotowanie i aplikacja

Przed dalszą obróbką wszystkie płyty powinny być dobrze i trwale zamocowane do podłoża lub do konstrukcji nośnej. Ich powierzchnia musi być sucha i czysta. Miejsca łączeń płyt muszą być starannie oczyszczone. Masa szpachlowa Uniflott przy użyciu kielni gipsiarskiej powinna być dokładnie wymieszana z wodą-aż do momentu uzyskania gęstości śmietany. Masę można nakładać w dwóch etapach, w zależności od jakości podłoża. Po około 50 minutach należy usunąć nadmiar zaprawy, a po wyschnięciu powierzchnię należy oszlifować ręcznie lub mechaniczne.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
gotowe masy do spoinowania płyt GK

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,2 kg
Wysokość:
30,0 cm
Szerokość:
16,0 cm
Głębokość / Grubość:
9,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (4)

 5 z 5
 • 5(3)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

Adam (2016-10-12)

DObre

Co mi się podoba: Jakość

Co mi się nie podoba: ilość

Super, ale mało troszkę w sprzedaży,

0 lub

4

irek (2016-02-18)

Dobra masa szpachlowa

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony jak za tą cenę. Udało mi się zakryć duże dziury po grubych śrubach. Ładnie wszystko zaschło. Masa łatwa do nałożenia i wyrównania.

4 lub

5

Tadzik (2015-11-09)

Genialna Masa Szpachlowa

Bardzo solidna i trwała masa szpachlowa. Genialnie nadaje się do wypełniania szczelin oraz łączeń płyt kartonowo - gipsowych. Łatwo się rozprowadza i dobrze wygładza zespolenia. Bardzo dobrze sprawdziła mi się przy robieniu sufitu podwieszanego. POLECAM

9 lub

5

piotrbyk (2015-11-05)

Super szpachlówka!!

Bardzo dobra szpachlówka , szybko wysycha, nie kurczy się, nie pęka nawet przy grubszej warstwie.Łatwo sie ją szlifuje co daje gładką oraz dobrą powierzchnie pod farbę.

6 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry