2021-04-15 04:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Knauf Masa szpachlowa Uniflott 5 kg

Nr produktu: 1448117

  • Łatwość nakładania i rozprowadzania
  • Do łączenia płyt G-K
  • Elastyczna i wytrzymała
  • Szybkoschnąca
Opis produktu

Warianty:

30,99
6,20 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

26 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1448117

Cechy

Knauf Uniflott to masa szpachlowa, którą doceni każdy, kto wykonuje, lub zamierza wykonać jakąkolwiek zabudowę z płyt gipsowo-kartonowych: sufit podwieszany, zabudowę poddasza, ściankę działową itp. Masa przeznaczona jest do wykonania połączeń płyt g-k. Umożliwia spoinowanie bez konieczności użycia taśmy. Po rozrobieniu z wodą posiada konsystencję gęstej śmietany, co ułatwia szpachlowanie. Niewielki skurcz podczas wysychania oraz szybki przyrost wytrzymałości zapewniają uzyskanie trwałych połączeń bez rys, niewidocznych po zaszpachlowaniu i pomalowaniu całych powierzchni płyt.

Zastosowanie

Knauf Uniflott to sypka, gotowa zaprawa na bazie specjalnych gipsów (gips ALFA), wzbogacona odpowiednimi dodatkami. Skład masy pozwala po rozrobieniu z wodą uzyskać elastyczną zaprawę o konsystencji śmietany, która znacząco ułatwia szpachlowanie. Masa posiada wysoką przyczepność do podłoża, wykazuje szybki przyrost wytrzymałości podczas szybkiego wysychania, łatwo się szlifuje. Przeznaczona jest do ręcznego szpachlowania połączeń:
- płyt gipsowo-kartonowych lub zespolonych o krawędziach typu HRK (półokrągłych), HRAK (półokrągłych spłaszczonych), AFK (spłaszczonych ściętych) bez taśmy zbrojącej na pokrytych kartonem krawędziach
- płyt akustycznych Knauf (perforowanych płyt gipsowych) docinanych pod kątem
- do płyt gipsowo-włóknowych
- płyt suchego jastrychu Knauf Brio
- płyt suchego jastrychu Knauf Dual Floor

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Gotowe masy do spoinowania płyt GK
Wymiary i waga (netto):
Waga:5,2 kg
Wysokość:30,0 cm
Szerokość:16,0 cm
Głębokość / Grubość:9,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry