2021-05-09 09:05


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Knauf Klej gipsowy Perlfix T 5 kg

Nr produktu: 5412705

  • Gotowa, sucha zaprawa na bazie spoiwa gipsowego
  • Wysoka wydajność
  • Szybki wzrost wytrzymałości po rozpoczęciu wiązania
Opis produktu

Warianty:

13,99
2,80 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5412705

Cechy

Knauf Perlfix T to wyjątkowo mocny klej gipsowy, niezawodny podczas wykonywania suchych tynków, czyli podczas przyklejania płyt gipsowo-kartonowych lub gipsowo-włóknowych do ściany z muru. Wyróżnia go szybki wzrost wytrzymałości po rozpoczęciu wiązania, co przekłada się na bardzo dobrą przyczepność. Sprawdzi się również doskonale do przyklejania do muru płyt z wełny mineralnej oraz płyt zespolonych, składających się z płyty gipsowej oraz warstwy izolacyjnej ze styropianu.

Zastosowanie

Klej gipsowy Knauf Perlfix T to sypki materiał na bazie spoiwa gipsowego oraz dodatków modyfikujących, które wpływają na bardzo wysokie parametry i właściwości tego kleju. Są to bardzo dobra przyczepność, szybki wzrost wytrzymałości po rozpoczęciu wiązania, wysoka wydajność oraz dobre właściwości zarobowe, dzięki czemu uzyskuje się wygodną do nakładania konsystencję pasty. Czas obróbki wynosi ok. 30 min. Klej doskonale nadaje się do przyklejania do muru płyt gipsowo-kartonowych, płyt gipsowo-włóknowych, płyt z wełny mineralnej oraz płyt zespolonych.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Kleje gipsowe
Wymiary i waga (netto):
Waga:5,4 kg
Wysokość:7,0 cm
Szerokość:31,0 cm
Głębokość / Grubość:18,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry