2020-04-01 18:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Sztacheta kompozytowa WPC antracyt 1,5 cm x 14 cm x 120 cm

Nr produktu: 6491005
  • Odporna na mróz i na wodę
  • 10 sztuk w zestawie
  • Imitacja drewna
Opis produktu
17,99
17,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

108 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6491005

Wytrzymała i odporna sztacheta kompozytowa to sposób na nowoczesną aranżację każdego ogrodzenia. Produkt wykonany jest z kompozytu WPC - to materiał, który gwarantuje wysoką jakość produktu, jego trwałość i minimalizuje konieczność prowadzenia zabiegów konserwacyjnych. Sztacheta odporna jest na szkodliwe działanie opadów atmosferycznych, niskie temperatury oraz na grzyby, pleśń, korniki czy inne insekty. Sztacheta jest wykonana z największą starannością (nie ma sęków i drzazg). Połącznie właściwości tworzyw sztucznych ze stylowym wyglądem drewna sprawiają, że będzie pasowała zarówno do klasycznego ogrodzenia, jak i tego wykonanego w stylu nowoczesnym. Sztacheta kompozytowa WPC pakowana jest w zestawie po 10 sztuk. Łatwy montaż i dopasowanie do siebie poszczególnych elementów umożliwiają szybkie wykończenie każdego rodzaju ogrodzenia. Producent gwarantuje identyczny wygląd każdej deski.
W ofercie przedstawiamy sztachetę kompozytową o długości 120 cm w kolorze antracytu.

Wymiary i waga (netto):

Waga:1,80kg
Wysokość:1,5cm
Szerokość:14,0cm
Głębokość / Grubość:120,0cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry