2019-09-16 10:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jarmex Słupek ogrodzeniowy ocynkowany fi 40 mm 1,5 m

Nr produktu: 5875927
  • Grubość ścianki: 1,5 mm
  • 5 lat gwarancji na ocynk
  • Wysokość: 150 cm
Opis produktu
22,99
22,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

102 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 5875927

Cechy

Słupek ogrodzeniowy, wyprodukowany przez specjalizującą się w ogrodzeniach firmę Jarmex, wykonany jest z wysokiej jakości materiału. Ocynkowanie zabezpiecza go przed działaniem czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV. Producent udziela aż pięcioletniej gwarancji na ocynk. Słupek Jarmex ma okrągły kształt, a grubość jego ścianki wynosi 1,5 mm.

Zastosowanie

Słupek ocynkowany stosowany jest do montażu siatek i paneli. Aby spełniał swoją funkcję w sposób należyty, zaleca się dokupienie daszka (zaślepka). Ze względu na wysoką jakość wykonania słupek Jarmex może być wykorzystany zarówno na terenie posesji prywatnej, jak i do ograniczania terenu zakładu produkcyjnego, budynku użyteczności publicznej, obiektów sportowych i innych miejsc.

Zalety

Słupek ogrodzeniowy ocynkowany umożliwia stabilne zamontowanie paneli ogrodzeniowych. Liczba elementów złącznych na każdy panel jest uzależniona od wysokości i typu ogrodzenia. Pomimo wysokiej jakości wykonania, zarówno słupek, jak i elementy złączne, daszek oraz obejmy, dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu postawienie nawet długiego ogrodzenia jest bardzo ekonomiczne.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
do siatek i paneli

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,14 kg
Wysokość:
150,0 cm
Szerokość:
4,0 cm
Głębokość / Grubość:
4,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry