2018-07-21 11:54
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Makita Łańcuch tnący do piły 40 cm

Nr produktu: 3767720
  • Długość: 40 cm
  • Podziałka: 3/8"
Opis produktu
46,99
46,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

10 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3767720

Cechy

Łańcuch tnący wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które cechują się dużą odpornością na ścieranie oraz wpływ wysokich temperatur. Zapewniają one jego długą i trwałą eksploatację. Grubość rowka prowadzącego łańcucha wynosi 1,1 mm, a przeskok to 3/8". Łańcuch do piły produkcji renomowanej firmy Makita wyposażony jest w 56 stabilnych, solidnych ogniw.

Zastosowanie

Łańcuch tnący przeznaczony jest do pilarek elektrycznych Makita UC4020A, UC4040, a także do modelu UC4041 z prowadnicą 958040611. Jego zastosowanie pozwala na pełne wykorzystanie możliwości tych elektronarzędzi, czyli skuteczne i wydajne cięcie różnego rodzaju drewna. Łańcuch tnący zapewnia optymalne warunki pracy, gwarantując efektywne działanie każdej z wyżej wymienionych pił marki Makita.

Zalety

Łańcuch tnący Makita to element wysokiej jakości, który cechuje bardzo długi czas eksploatacji. Jest on wręcz nieodzowny zarówno tam, gdzie pilarki stosowane są codziennie, jak również przy stosowaniu ich raz na jakiś czas. Podobnie jak elektronarzędzia tego renomowanego producenta, takie jak wiertarko-wkrętarki czy wyrzynarki, łańcuch dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
łańcuchy

Wymiary i waga (netto):

Waga:
170 g
Wysokość:
20,0 cm
Szerokość:
10,5 cm
Głębokość / Grubość:
3,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry