2018-03-18 16:17
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

DafiDzbanek Start Classic 2,4 lArt.Nr. 6313431

  • Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
  • Manualny wskaźnik zużycia filtra
  • Antypoślizgowa podstawa
Opis produktu
 
24,99
24,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%, zzgl. Versandkosten.

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 4-6 dni roboczych

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 6313431

Dafi Dzbanek Start Classic 2,4 l filtruje wodę, która znakomicie nadaje się do zimnych i gorących napojów i do przygotowywania posiłków. Dzięki niemu można zapobiec osadzaniu się kamienia w takich urządzeniach gospodarstwa domowego, jak czajnik czy żelazko. Dzbanek Start Classic jest wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości. Posiada manualny wskaźnik zużycia filtra oraz antypoślizgową podstawę.

Dla zdrowia

W dzbanku Dafi zainstalowano wymienny filtr, dzięki któremu w wodzie obniża się zawartość żelaza, metali ciężkich, chloru i innych szkodliwych substancji. Woda po przejściu przez filtr ma znacznie lepszy smak i zapach. Dzięki wskaźnikowi zużycia filtra, łatwo więc można zaplanować moment wymiany filtra na nowy, a sama wymiana jest bardzo prosta.

Sposób użycia

Aby móc cieszyć się czystą, zdrową wodą, wystarczy nalać ją z kranu do dzbanka i odczekać kilka minut. W tym czasie woda automatycznie przefiltruje się i wówczas nadaje się do dalszego użytku. Osoby, które spróbują tak czystej wody, do razu doceniają to urządzenie.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
600 g
Wysokość:
25,5 cm
Szerokość:
25,5 cm
Głębokość / Grubość:
9,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry