2018-09-25 19:30
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gąbka florystyczna mokra

Nr produktu: 1378512
  • Przeznaczona do układania kwiatów żywych
  • Doskonale utrzymuje wilgoć
  • Łatwe użycie
Opis produktu
8,99
8,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

149 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1378512

Cechy

Gąbka florystyczna zielona przeznaczona jest do żywych kwiatów ciętych. Za jej pomocą można w mgnieniu oka wyczarować oryginalne bukiety i inne dekoracje kwiatowe. Gąbka kwiaciarska sprawia, że umieszczone w niej rośliny otrzymują odpowiednią porcję wilgoci, dzięki czemu na długo zachowują swoją świeżość i piękny wygląd. Kwiaty samoczynnie pobierają tyle wody, ile potrzebują.

Zastosowanie

Gąbka do kwiatów jest stosowana we florystyce. Można nadawać jej dowolny kształt nożem, co ułatwia jej dopasowanie do różnej wielkości naczyń. Jest także przydatna w domu, dla osób, które zajmują się amatorskim tworzeniem różnego rodzaju kompozycji kwiatowych.

Przed użyciem należy położyć gąbkę na powierzchni wody wlanej do naczynia. Pozyskaną w ten sposób wilgoć będzie oddawać umieszczonym w niej roślinom.

Zalety

Gąbka do kwiatów żywych jest bardzo prosta w użyciu i daje duże możliwości aranżacyjne. Doskonale utrzymuje wilgoć, przez co wystarczy nasączać ją raz na dłuższy czas. Nie bez znaczenia jest także jej bardzo atrakcyjna cena, dzięki której zakup nawet większej ilości gąbek, np. w celu przystrojenia sali weselnej czy komunijnej, jest bardzo ekonomiczny.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
76 g
Wysokość:
8,0 cm
Szerokość:
23,0 cm
Głębokość / Grubość:
11,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry