2020-02-23 20:45


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nac Nóż do kosiarki LP0046-42450E

Nr produktu: 6207120
 
52,99
52,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6207120

Nóż do kosiarki LP0046-42450E, marki Nac.
Nóż wykonany jest z wysokiej jakości stali. Specjalnie wyprofilowane końcówki ostrza efektywnie odprowadzają ściętą trawę, a idealne wyważenie noża gwarantuje niski poziom drgań podczas pracy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
do kosiarek spalinowych

Wymiary i waga (netto):

Waga:
580 g
Wysokość:
41,1 cm
Szerokość:
5,5 cm
Głębokość / Grubość:
4 mm

Opinia (1)

 2 z 5
  • 5(0)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(1)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

2

Adam Chrześcijanin (2017-09-29)

miękki

Co mi się podoba: równo kosi

Co mi się nie podoba: łatwość tępienia noża

kupiłem ta kosiarkę na miejscu w Obi Opole,niestety już po drugim razie koszenia nóż do wyrzucenia,jest za miękki,wygina się,nawet się zawinął,końcówki pod spód. Tak to fajnie równo kosi, zbiera trawę i wrzuca do kosza,powinien być twardszy, Niestety ze względu trudności dostępności np w sklepach w Nysie,nie mogłem dostać takiego noża na 42 cm,były po 46 albo małe do kosiarek elektrycznych. Przerobiłem sobie inna końcówkę z innej kosiarki,na wał pasowała idealnie,tylko nóż nowy musiałem jeden skrócić z innej kosiarki,w której wał poszedł,nie opłacało się naprawiać już,więc ten nóż skróciłem na 42 cm,wyważyłem i założyłem i fajnie się kosiło,ale niestety za małe piórka ma by mógł dobrze do kosza wrzucać trawę. Jest problem także,Dziwnie zaczęła się zachowywać,3 dni temu ostatni raz kosiłem i tak przerywała ,wykreciłem świecę,wyczyściłem bo myślałem,że zalało ją coś,bo czasem mam koszenie,ze muszę do przodu ja nachylić,ale dalej do filtra olej sie przedostał,nie wiem dlaczego,zakupiłem nowy filter nawet,bo tamten już przesiąknięty olejem,dziwne jest to,że jak stoi równo to przerywa ,dodam lekko gazu to jest ok,jak do tyłu przechylę na stronę kosza,gaśnie,jak do przodu ją nachylę,chodzi idealnie,i weż tu bądź mądry w takiej sytuacji. Nie rozkręcałem jej nigdzie jak tylko świecę i filtr musiałem wymienić,może rzeczywiście jak się kosiło i do przodu była czasem nachylona kosiarka,to olej tam załapał coś i teraz przerywa.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry