2021-01-27 02:55


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Prodmax Zestaw naprawczy do uszczelniajnia- sznur i klej

Nr produktu: 4599528
  • W zestawie: sznur 2,5 mb oraz klej 20 ml
  • Do uszczelniania układu kominkowego
Opis produktu
 
33,99
33,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 4599528

Zestaw uszczelniający firmy Prodmax, w skład którego wchodzą:
- sznur uszczelniający z włókna szklanego o średnicy 12 mm i długości 2,5 m. Przeznaczony jest do uszczelniania drzwiczek wkładów kominkowych, aby skutecznie zapobiegać przedostawaniu się dymu z kominka do pomieszczenia, zapewniając szczelność układu kominkowego. Elastyczny sznur wykonany z włókna szklanego z najlepszej przędzy o wytrzymałości do 650°C
- Klej wysokotemperaturowy do sznura uszczelniającego. Jest to wysokiej jakości elastyczny klej na bazie silikonu. Jest odporny na wysoką i niską temperaturę od -60 st. C. do +300 st. C. oraz na działanie olejów, paliw i czynników agresywnych. Przeznaczony do klejenia lub uszczelniania powierzchni metalowych, szklanych, ceramicznych itp. Służy do przyklejania sznura w drzwiczkach wkładów kominkowych, zapewniając im szczelność, naprawy lub uszczelniania instalacji kominowych przyłączy pieców, instalacji C.O. i gazowych, itp. Jest łatwy w aplikacji. Pojemność: 20 ml.

Wymiary i waga (netto):
Waga:150 g
Wysokość:10,0 cm
Szerokość:10,0 cm
Głębokość / Grubość:3,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry