2020-04-01 08:17


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

HB Preparat czyszczący CleanFlamm 10 x 50 g

Nr produktu: 4267092

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Akcesoria do kominków i pieców

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 4267092

HB Preparat CleanFlamm przeznaczony jest do czyszczenia pieców CO, kominów i wkładów kominkowych. Środek składa się z soli nieorganicznych, ulegających rozkładowi w wysokiej temperaturze-powstają wówczas substancje o właściwościach katalitycznych. Preparat CleanFlamm nie jest toksyczny ani nie ma właściwości wybuchowych.

Efekty stosowania

HB Preparat skutecznie usuwa sadzę, która zbiera się w przewodach urządzeń ogrzewających domy i mieszkania. Dzięki niemu zmniejsza się emisja dwutlenku siarki oraz zagrożenie związane z zapaleniem się sadzy w kominie. Preparat sprawia, że nie występuje konieczność mechanicznego usuwania sadzy z pieca czy z kotła. Stosując regularnie, zwiększa się wydolność grzewczą instalacji oraz zmniejsza się zużycie opału. Opakowanie zawiera 10 saszetek, każda po 50 g.

Wymiary i waga (netto):

Waga:500g
Wysokość:7,4cm
Szerokość:12,5cm
Głębokość / Grubość:12,6cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry