2019-03-24 20:36
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pług zwykły 6 cali

Nr produktu: 4514691
  • poszerza funkcjonalność glebogryzarki
  • niezbędne użycie konsoli tylnej
  • wysokiej jakości osprzęt
Opis produktu
 
409,00
409,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 5-10 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 4514691

Pług zwykły 6 cali jest elementem wyposażenia glebogryzarki Texas linii Lilli / TX. Poszerza on funkcjonalność podstawowej wersji urządzenia. Do montażu pługa niezbędna jest konsola tylna, która wzmacnia montaż osprzętu do glebogryzarki. Pług został wykonany z wysokogatunkowej, hartowanej stali. Jest on odporny na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu bezawaryjnie pracuje przez wiele lat. Zaletą sprzętu jest jego kompatybilność z glebogryzarką Lilli/TX. Dzięki temu zyskujemy profesjonalny sprzęt ogrodniczy o dużej mocy i wytrzymałości. Pług znajdzie zastosowanie w wiosennych i jesiennych pracach na działce. Jego celem jest przewrócenie starej wyplenionej gleby na spód i przeniesienie na zewnątrz żyznej, nowej gleby. Łatwość stosowania sprawia, że prace rolnicze stają się przyjemne.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry