2020-05-31 07:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Motyka Lilli / TX

Nr produktu: 4514659
  • wykonana ze stali hartowanej
  • wysokiej jakości osprzęt
Opis produktu
 
199,00
199,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 4514659

Motyka jest urządzeniem pomagającym w plewieniu wszelkiego rodzaju młodych chwastów. Jest niezastąpionym pomocnikiem każdej osoby posiadającej przydomowy warzywniak. Nadaje się również do okresowych porządków w ogrodzie lub na działce. Motyka jest przystosowana do montażu w glebogryzarkach Texas Hobby linii 500, Lilli, TX. Jej montaż jest prosty i nie sprawia żadnego problemu. Łączy się ją z glebogryzarką za pomocą łącznika w postaci konsoli tylnej. Motyka wykonana jest z hartowanej stali, która przedłuża żywotność narzędzia oraz gwarantuje użytkowanie przez długie lata. Dodatkowo jest odporna na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia. Ważnym atutem narzędzia jest jej szerokość robocza, która wynosi 65 cm, dzięki temu prace w ogrodzie trwają krócej.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry