2021-05-08 23:32


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Hydrobox Mata 40x10cm

Nr produktu: 2542843

  • Innowacyjna technologia nawadniania
  • Zmniejsza zużycie wody
  • Wspomaga prawidłowy rozwój rośliny
Opis produktu
 
9,99
9,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 2542843

Włożony pod roślinę Hydrobox łapie wodę z podlewania oraz opadów i magazynuje ją w swoim wnętrzu. Roślina wyczuwa wodę i jej system korzeniowy wrasta do Hydroboxa. Od tego momentu roślina pobiera wodę bezpośrednio do systemu korzeniowego i sama się podlewa - woda w Hydroboxie jest dostępna zawsze wtedy, gdy roślina jej potrzebuje. Rozmiar 12 cm polecany m.in. do bazylii, bratków, ziół, kwiatów i małych bylin.
Hydrobox nie tylko chroni rośliny przed zwiędnięciem - dzięki niemu rosną szybciej, są bujniejsze, zieleńsze i mają mocniejszy system korzeniowy. Hydrobox działa efektywnie do 3 lat, dbając o kondycję roślin podczas upałów, okresów suszy czy wakacyjnych wyjazdów. Może być stosowany w domu, na balkonie i w ogrodzie.
Z Hydroboxem możesz podlewać rośliny nawet 3 razy rzadziej i oszczędzać nawet 50% wody. Co ważne, Hydrobox sam się napełnia - podlewanie lub deszcz uzupełniają zgromadzoną wodę, dzięki czemu roślina ma do niej nieograniczony dostęp w niemal każdym momencie.

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry