Karty Podarunkowe OBI

Karty Podarunkowe OBI

Chcesz sprawić bliskim trafiony prezent, ale nie jesteś pewien, co kupić? Nie musisz dłużej się o to martwić. Rozwiązaniem jest Karta Podarunkowa OBI! Można zapłacić nią za dowolne zakupy w markecie, na kwotę nieprzekraczającą salda karty.

Dlaczego warto sprezentować komuś Kartę Podarunkową OBI?

  • możesz podarować ją na każdą okazję (urodziny, imieniny, rocznice)
  • karta, dzięki rocznemu okresowi ważności, może być zakupiona i doładowana wcześniej
  • daje nielimitowane możliwości wybrania idealnego prezentu przez osobę obdarowaną
  • karta to także bezpieczeństwo bezgotówkowej transakcji
  • to świetny pomysł na bezpieczny prezent i oszczędność czasu!
Jak to zrobić? To proste. Wystarczy, że wybierzesz jeden z wielu wzorów Karty Podarunkowej i doładujesz ją w kasie OBI na dowolną kwotę do 5000 zł, po czym ją aktywujesz, również przy kasie. To już wszystko! Karta jest gotowa do użytku. Karta Podarunkowa OBI pozostaje ważna i aktywna do końca roku następującego po roku Aktywacji. Wystarczy, że okażesz ją przy kasie, a suma do zapłaty zostanie odjęta z salda konta.

Na karcie znajduje się kwota mniejsza niż rachunek za zakupy? Nie ma problemu. Możesz dopłacić różnicę gotówką lub kartą debetową i jednocześnie wykorzystać środki z karty. Jednorazowe zakupy za całą kwotę dostępną na karcie podarunkowej nie są wymagane. Pozostała kwota jest zachowana i można ją wykorzystać w przyszłości. Karta nie może być wymieniona na gotówkę. W razie zagubienia karty nie wydajemy jej duplikatu.

Jesteś zainteresowany zakupem kart dla swoich pracowników lub kontrahentów? Skontaktuj się z naszą infolinią lub napisz nam wiadomość e-mail z informacją, jakiego typu kart i jakich ilości potrzebujesz – wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną. Wszystkie dane znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Regulamin Kart Podarunkowych

Dane Twojej karty podarunkowej:

Wpisz numer swojej karty:

Posiadasz kartę OBI i chcesz sprawdzić jej stan i datę ważności? Możesz zrobić to, wpisując numer karty składający się

Numer karty*:
Kod pin*:

Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry