Jakie nowe elektronarzędzia mogą Ci się przydać

568x170_narzedzia_glowne

Każdy majsterkowicz potrzebuje w swoim warsztacie odpowiednich elektronarzędzi. Mając je do dyspozycji, będziesz przygotowany do każdej pracy remontowej.

Wygospodarowanie odpowiedniej przestrzeni na warsztat domowy jest wstępem do bycia samowystarczalnym. Drugim etapem jest zadbanie o świetne elektronarzędzia. W marketach OBI znajdziesz wszystko, co będzie niezbędne do wykonywania nawet skomplikowanych prac remontowych lub naprawczych.

160x106_narzedzia1

Kompleksowe wyposażenie warsztatu

Każdy majsterkowicz wie, że dobrze dobrane narzędzia to jeden z warunków sprawnego przeprowadzenia prac remontowych. Możesz samodzielnie dobierać pojedyncze elektronarzędzia oraz narzędzia ręczne lub odwiedzić markety OBI i skorzystać ze Świątecznego Kalendarza Prawdziwego Mężczyzny. W nim właśnie znajdziesz np. zestaw 87 narzędzi w aluminiowej walizce marki LUX lub narzędzie wielofunkcyjne MFW 220 marki LUX, które umożliwia cięcie, szlifowanie i skrobanie.

  • Wiertarka do zadań specjalnych

    W żadnym warsztacie nie powinno zabraknąć wiertarki. Nie chodzi jednak o urządzenie uniwersalne, które może okazać się zbyt słabe do wykonania bardziej złożonych prac, takich jak np. szybkie i skuteczne usunięcie płytek ceramicznych z podłogi bądź wykonanie wstępnych prac przy układaniu ogrzewania podłogowego. W tym celu najlepiej zaopatrz się w np. młoto-wiertarkę 500W firmy BOSCH lub młot udarowy 1500W marki CMI.
160x106_narzedzia2

Materiałów cięcie-gięcie

Podczas wielu prac w warsztacie potrzebne jest Ci narzędzie, które zapewni szybkie i dokładne wycinanie oraz docinanie wielu materiałów. W tym celu powinieneś uzupełnić swój warsztat o np. pilarkę tarczową HKS 1500 firmy LUX z laserową linią cięcia, przez co zawsze będziesz mógł dokładnie przycinać nawet detale.

  • Warsztatowe niezbędniki

    Niektóre prace remontowe lub wykończeniowe wymagają użycia sprzętu specjalnego przeznaczenia, np. naprawa przęsła ogrodzenia. Zamiast wzywać specjalistów, lepiej w marketach OBI zaopatrzyć się w spawarkę transformatorową firmy LUX, która w komplecie posiada przyłbicę ochronną i kable spawalnicze. W warsztacie zawsze przyda się również odpowiedni kompresor – np. olejowy Stanley lub bezolejowy Simply firmy Nu Air. Z zestawem akcesoriów ciśnieniowych LUX szybko i dokładnie pomalujesz ogrodzenie, zaimpregnujesz drewnianą galanterię ogrodową lub uzupełnisz ciśnienie w kole samochodu.

     

    W marketach OBI znajdziesz mnóstwo elektronarzędzi i akcesoriów, które sprawią, że Twój warsztat majsterkowicza będzie przygotowany na każdy remont.

Skyscraper
Skyscraper