Dopasuj świąteczne dodatki

568x170_dekoracje_glowne

Dobór dekoracji świątecznych do wystroju wnętrz nie jest trudny. Wystarczy odrobina inspiracji oraz fantastyczny wybór produktów. Zobacz, jakie dekoracje możesz kupić.

Nie ma lepszego sposobu na uzupełnienie pięknych wnętrz niż użycie gustownych dodatków. W marketach OBI znajdziesz mnóstwo przepięknych dekoracji świątecznych, które sprawdzą się w każdych wnętrzach. Szczególnie że zostały one przygotowane w postaci wyjątkowych kolekcji w katalogu „Świąteczne Inspiracje”.

160x106_dekoracje2

Natura ponad wszystko

Style urządzania wnętrz rustykalny i naturalny lubią naturalne kolory i materiały. Dlatego właśnie do nich powinieneś wybrać dekoracje z kolekcji „Natura”, dostępnej w marketach OBI. Stroik okrągły znakomicie będzie się prezentował na ścianie nad kominkiem lub przy drzwiach wejściowych. Domek ośnieżony możesz ustawić na świątecznym stole, na którym miejsce znajdzie się również dla jelonka z trawy. We wnętrzach rustykalnych i naturalnych na choince powinny znaleźć się ozdoby w formie gwiazdek, drzewek lub reniferów z drewna, kory lub metalu.

  • Skandynawski czar dodatków

    Jeśli jesteś zwolennikiem stylu skandynawskiego lub nowoczesnego, wówczas ucieszy Cię kolekcja „Szampan z miętą”, która zachwyca delikatną zielenią, lub gustownie niebieska nazwana „Mroźny błękit”. Znajdziesz w nich bombki szklane gładkie opalizujące, dekorowane lub z cekinami. Do tego idealnym dodatkiem będą figurki aniołków lub dekoracyjne gałązki, ozdobne drzewko bądź też gustowny świecznik.
160x106_dekoracje

Romantyzm nie tylko na stole

Wnętrza „romantyczne” powinieneś uzupełnić dodatkami z kolekcji „Magia czerwieni” i „Eleganckie złoto”. Jak wskazuje ich nazwa, wyróżniają je przede wszystkim dwie barwy, ale można je wykorzystać na wiele sposobów.

W kolekcji „Magia czerwieni” powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na bombki choinkowe: klasyczne, gładkie lub dekorowane, ale znajdziesz także te nowoczesne. Dodaj również gustowny stroik na stół lub ozdobę do powieszenia na ścianie.

Z kolei dekoracje z kolekcji „Eleganckie złoto” pięknie podkreślą atmosferę wieczorów rodzinnych. Bogato dekorowane bombki choinkowe są wręcz stworzone do wnętrz „romantycznych”. Uzupełnij wystrój wnętrz o dekorację z wiązki trawy dekorowanej brokatem i kulkami o wys. 55 cm lub 90 cm, wazon w kolorze złota lub szklany świecznik.

Świąteczny czas relaksu i spotkań rodzinnych z przyjemnością spędzimy w pięknych wnętrzach. Dlatego lepiej już teraz odwiedź markety OBI, gdzie znajdziesz mnóstwo dekoracji w oszałamiających kolorach i kształtach.

Skyscraper
Skyscraper