Oświetlenie zewnętrzne domu

568x170_oswietlenie_glowne

Pięknie przystrojone wnętrza powinny współgrać z odświętnymi dekoracjami zewnętrznymi. Najlepiej sprawdzi się w tym celu oświetlenie, które możesz zamontować zarówno w domu z tarasem, jak i mieszkaniu z balkonem.

Ozdabianie zewnętrznej elewacji domu jest nie tylko modne, ale przede wszystkim stanowi uzupełnienie bożonarodzeniowego wystroju wnętrz domów i mieszkań. W marketach OBI i w specjalnym katalogu „Świąteczne Inspiracje” znajdziesz wiele interesujących rozwiązań, które sprawią, że Twój dom będzie jeszcze piękniejszy.

160x106_oswietlenie1

Oświetlenie zewnętrzne tworzy nastrój

Świąteczny wystrój domu podkreślisz przede wszystkim odpowiednim oświetleniem. W marketach OBI znajdziesz wiele łańcuchów i zestawów lampek, które możesz zamontować na zewnątrz domu, dostępnych w różnych kolorach, 100 lampek z dodatkowym gniazdem lub LED-owe w rozmiarach od 50 do 100 lampek. Możesz również wybrać specjalne kurtyny świetlne, które są przeznaczone do stosowania na elewacji domu. Może to być kurtyna tradycyjna sople 100 lampek lub też LED-owa kurtyna świetlna à la sople lodu.

  • Świetlne komety, kule i girlandy

    Nie zapomnij o detalach, które stworzą wyjątkowy klimat. Możesz wybrać np. świetlną kometę składającą się z 64 lampek lub z 32 lampkami LED-owymi, które świetnie będą się prezentować na oknie tarasowym lub balkonowym. Jeżeli do tego dodasz jeszcze kulę ze 100 lampek i dekorację Hydra – wówczas efekt będzie jedyny w swoim rodzaju. Uzupełnieniem tego powinny być girlandy, np. z szyszkami lub z oświetleniem LED, które możesz zamocować na poręczach, barierkach tarasu lub balkonu, przy ganku lub przed wejściem do domu. W ofercie OBI znajdziesz również wieniec z oświetleniem LED, który można umieścić na drzwiach wejściowych.
160x106_oswietlenie2

Drzewka świetlne i orszak Świętego Mikołaja

Oświetlenie zewnętrzne domu możesz uzupełnić o dodatkowe detale, które znajdą się w ogrodzie lub na tarasie. Możesz ustawić np. obok szpaleru z tuj drzewka świetlne LED różnej wielkości, np. drzewko wiśni, które stworzą efekt bajkowego ogrodu. Iluminacje zewnętrzne docenią szczególnie dzieci, którym na pewno spodoba się rozświetlony renifer, np. 40 lampek LED lub 96 lampek LED, niedźwiadek 200 lampek LED, bałwanek 160 lampek LED oraz oczywiście Święty Mikołaj dostępny w różnych rozmiarach.

Świąteczny wystrój domu idealnie uzupełnisz elementami oświetlenia zewnętrznego. Szeroki wybór takich produktów znajdziesz w marketach OBI. Ich wykorzystanie docenią nie tylko najmłodsi.

Skyscraper
Skyscraper