Ogród gotowy na majówkę!

ogrod_gotowy_duze_576x178

Tak przygotujesz ogród na majówkę!

Reprezentacyjny ogród to chluba jego właściciela. Majówkowe grillowanie to świetna sposobność, by się nim pochwalić. Dowiedz się, co polecają eksperci oraz co będzie niezbędnym, ale i atrakcyjnym elementem Twojego ogrodu.

Spędzanie czasu w zaciszu własnego ogrodu z rodziną lub przyjaciółmi powinno być tożsame z relaksem i odpoczynkiem. I takie właśnie będzie, jeśli odwiedzisz markety OBI i odpowiednio przygotujesz ogród na majówkę.

altana1_220x220

Altana lub pawilon ogrodowy

Piękny ogród powinien być również funkcjonalny. Zapewnisz to sobie, ustawiając odpowiednie elementy architektury zewnętrznej. Jeśli dysponujesz dużą przestrzenią, możesz ustawić altanę, np. altanę drewnianą czterokątną, Delta lub altanę drewnianą sześciokątną, Delta. Możesz jednak wybrać bardziej mobilny element architektury taki jak pawilon ogrodowy, Braga lub pawilon 3x6m w biało-zielone pasy, który można również przenieść w inne miejsce, np. tuż pod sam dom.

W marketach OBI znajdziesz również markizy ogrodowe, pod którymi świetnie sprawdzi się ławka ogrodowa, np. Hamilton lub Chelsea.

ogrod_swietle_220x220

Ogród w dobrym świetle

Majowe spotkania przy grillu zazwyczaj trwają długo po zapadnięciu zmroku. Stąd – dla komfortu i bezpieczeństwa – musisz zadbać o odpowiednie oświetlenie przestrzeni. W marketach OBI znajdziesz m.in. kinkiety ogrodowe Nemezis, Globo lub Houston, Globo, które możesz zamontować na elewacji domu. Idealnym tego uzupełnieniem będą lampy solarne Garda, Poltronic, Spike, OBI Group lub Grzybek RGB, OBI Group. Wykonana z ich użyciem ścieżka wzdłuż ciągów komunikacyjnych dodatkowo nada klimatu całemu ogrodowi.
gwarancja_relaksu_220x220

Gwarancja relaksu

Poszukując spokoju i ukojenia nerwów po długiej zimie, powinieneś zwrócić uwagę szczególnie na dwa produkty z asortymentu marketów OBI. Chodzi przede wszystkim o huśtawkę – np. Georgetown lub Swing w kilku wersjach – która jest wprost stworzona do sjesty w ogrodzie. Możesz również alternatywnie zamontować hamak, który jest znacznie wygodniejszy, gdy nie dysponujesz przestrzenią na huśtawkę wolno stojącą. Oryginalnym elementem wyposażenia Twojego ogrodu może być fontanna granitowa Neptun, Heissner.

Przygotowania do majówkowych spotkań powinieneś zacząć od wizyty w marketach OBI. Dostępne w nich produkty pozwolą Ci optymalnie zaaranżować Twój ogród.

Skyscraper
Skyscraper