Rozrywka dla dzieci w ogrodzie

568x170_dzieci_glowne

Lato to czas wakacji, zatem warto zadbać o to, aby dzieci miały możliwość przyjemnego spędzania czasu.

Ogród to idealne miejsce do relaksu, ale także świetne miejsce do zabawy dla dzieci. W marketach OBI znajdziesz mnóstwo inspiracji do przygotowania dla milusińskich miejsca, w którym będą aktywnie i kreatywnie spędzać czas.

160x106_dzieci_hustawka

Piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnie

Każde dziecko, szczególnie to najmłodsze, uwielbia zabawy w piaskownicy. Dlatego warto zaplanować dla niej miejsce w ogrodzie. W marketach OBI znajdziesz kilka rodzajów – np. piaskownicę drewnianą, plastikową Piaskownica Jabłko lub Piaskownica Słonecznik – i do każdej z nich również kupisz odpowiedni piasek.Jeśli dysponujesz dużą przestrzenią w ogrodzie, możesz pomyśleć o postawieniu w nim huśtawki i zjeżdżalni. Mogą to być np. prosta zjeżdżalnia dla dzieci, huśtawka Anton lub specjalna, bardziej złożona wieża z huśtawką podwójną i drabinką. Ciekawym i popularnym rozwiązaniem jest również zjeżdżalnia wodna – np. Zjeżdżalnia wodna, która napełniana jest powietrzem.

 

  • Domek w ogrodzie

    Z kolei większe dzieci docenią, jeśli w ogrodzie będą miały „własny dom”. W marketach OBI znajdziesz np. domek dziecięcy Benny. Możesz również postawić w ogrodzie zestawy Multi-Play, np. Crazy Horse lub Big Tree. Wszystkie zestawy Multi-Play tworzone są z elementów składowych, które można zamówić w marketach OBI. Jeżeli nie dysponujesz zbyt dużą przestrzenią, możesz skorzystać z dostępnej gamy domków plastikowych – np. Farmhouse lub Fairy house.
160x106_dzieci_basen

Sport to zdrowie

Dzieci uwielbiają spędzać aktywnie czas, a ogród może stać się ich ulubionym miejscem zabaw. Warto więc pomyśleć o takich sprzętach jak trampolina – np. o średnicy 251cm lub 366 cm – albo multifunkcyjny zestaw sportowy, który umożliwi Twojemu dziecku grę w koszykówkę, siatkówkę, badmintona i piłkę nożną. Idealnym zwieńczeniem aktywnego spędzania czasu lub niezłym rozwiązaniem na letni upał będzie kąpiel w basenie. W marketach OBI znajdziesz różne rodzaje basenów – np. Fast Pool o średnicy od 244 cm do 457 cm lub na stelażu o wymiarach 404 x 201 x 100 cm – które pasują do ogrodu różnej wielkości. 
Jeśli chcesz zapewnić dzieciom aktywną rozrywkę w letnie dni, w marketach OBI znajdziesz szereg rozwiązań, które możesz zastosować w Twoim ogrodzie.
Skyscraper
Skyscraper