Ogrodzenia metalowe

Ogrodzenia metalowe

To efektowne i praktyczne rozwiązanie, pasujące zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Nic dziwnego więc, że ma coraz większą liczbę zwolenników.

Dostępne w sklepach OBI systemy ogrodzeń metalowych stworzone są dla osób szukających efektownych i solidnych, a zarazem ekonomicznych rozwiązań. Ich główne zalety to: trwałość, estetyka wykonania, urozmaicone wzornictwo i przystosowanie do automatyki. Systemy te zaspokoją gusty najbardziej wymagających użytkowników, amatorów zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego stylu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowoczesna Modena

System ogrodzeniowy Modena również wykonany jest ze stali najwyższej jakości. Wyróżnia się jednak wśród innych systemów bardziej oszczędnym wzornictwem, dzięki czemu idealnie harmonizuje z nowoczesnymi bryłami domów. Aby w pełni zabezpieczyć jego elementy przed korozją, konieczne jest pokrycie ich farbą polecaną przez producenta.

Uniwersalna Tina

Metalowy system ogrodzeniowy o wdzięcznej nazwie Tina (firmy Pol-Agros) z pewnością spodoba się amatorom nie tylko klasycznych, ale i stylowych rozwiązań. Jego ozdobą są bowiem subtelne elementy kowalskie i łukowe profile, dodające całości lekkości i niepowtarzalnego wdzięku. Wszystkie elementy tego systemu zostały pokryte przez producenta specjalną farbą podkładową. Aby jednak w pełni zabezpieczyć je przed korozją, trzeba je pomalować farbą finalną w wybranym kolorze.

Innowacyjna Flora

Z kolei system ogrodzeniowy Flora ma płynne i eleganckie linie, zachwyca urodą detalu. Stanowi jednak innowacyjną jakość na naszym rynku. Powierzchnia wszystkich jego metalowych elementów zabezpieczona jest bowiem przed korozją poprzez ocynkowanie i pomalowanie specjalną farbą. Gwarantuje to trwałość bez jakiejkolwiek konserwacji przez wiele długich lat.

Elegancka Greta

Miłośnikom elegancji warto polecić system ogrodzeniowy Greta. Jego klasyczny wzór podniesie prestiż niejednej posesji i nada jej wyjątkowy charakter. Greta to system malowany farbą służącą jako podkład, którą zaraz po kupnie należy pokryć farbą finalną, zapewniającą pełne zabezpieczenie antykorozyjne.

Prosty montaż

W skład każdego systemu ogrodzeniowego wchodzą przęsła, furtki i bramy (uchylne oraz przesuwne). W ofercie dostępny jest też niezbędny osprzęt (obejmy, słupki, zamki itp.) Ogrodzenia metalowe są lekkie, dlatego nie muszą mieć pełnego fundamentu i podmurówki. Wystarczy fundament punktowy stabilizujący słupki, do których są przymocowane przęsła.

Skyscraper
Skyscraper