Akcesoria ogrodowe

568x170_meble_glowne

Oprócz standardowego wyposażenia ogrodu warto zadbać o dodatkowe akcesoria ogrodowe. Sprawdź, jakie masz możliwości wyboru.

Piękne rośliny, wspaniale zadbany trawnik, dobrze dobrane meble ogrodowe – taki zestaw jest standardem. Możesz jednak urozmaicić swoją zieloną przestrzeń o dodatkowe akcesoria ogrodowe. W marketach OBI znajdziesz takie, które jeszcze bardziej upiększą ogród, dostarczą dzieciom rozrywki lub zapewnią przyjemny chłód w upalne dni.

160x106_altana

Artykuły ogrodowe cieszące oko

W każdym procesie projektowania i urządzania przestrzeni niezwykle ważne są dodatki. Nie inaczej jest w przypadku zagospodarowywania ogrodu – tutaj również liczą się stylowe lub funkcjonalne akcesoria. Wystarczy bowiem, że ustawisz pergolę, np. drewnianą łukową lub metalową arkadową, a następnie obsadzisz ją kwiatami pnącymi, np. powojnikiem lub różą pnącą, a będziesz mógł się cieszyć z przepięknego kwiatowego przesmyku. Możesz również wewnątrz pergoli wstawić ławeczkę, np. kutą z metalu z drewnianymi akcentami Hamilton, a zyskasz urokliwe miejsce do odpoczynku.

Jeżeli dysponujesz większą przestrzenią, wówczas możesz postawić solidną altanę, np. czterokątną lub sześciokątną.

Nie zapominaj również o innych dodatkach, które oprócz tego, że są funkcjonalne, będą cieszyć wzrok gości. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest ławeczka lub donica wykonana z gabionów, np. Gabion okrągły lub Ławka gabionowa. Ten unikalny i oryginalny element wystroju ogrodu stanie się na pewno jego prawdziwą ozdobą.

  • Praktyczne dodatki do ogrodu

    Jeśli cenisz sobie ponad wszystko praktyczne elementy wyposażenia ogrodu, wówczas w marketach OBI znajdziesz mnóstwo możliwości wyboru. Wśród praktycznych artykułów ogrodowych są to m.in.: parasol na drewnianym stelażu lub aluminiowy, na wysięgniku, specjalny mobilny pawilon ogrodowy Pogderay, które uchronią Cię przed nadmiarem ostrego słońca. Z kolei w popołudniowej sjeście niezastąpiona może się okazać huśtawka ogrodowa, np. Hartford. Huśtawkę ogrodową, np. Anton, docenią również rodzice, którzy będą w ten sposób mogli spędzić przyjemnie czas z dziećmi.

    Zresztą w marketach OBI znajdziesz wiele dodatków ogrodowych przeznaczonych właśnie dla dzieci. Od piaskownic, przez baseniki, po zjeżdżalnie. Ogród dla dzieci

160x106_basen

Wygodny relaks w ogrodzie

Jeśli Twój ogród ma być przede wszystkim ostoją spokoju, wygody i relaksu, zadbaj o odpowiednie akcesoria. Znajdziesz je w marketach OBI. Jakie to dodatki? Możesz zdecydować się na leżak ogrodowy w różnych kolorach, który sprawdzi się nawet w małym ogrodzie. Świetnym pomysłem będzie również basen ogrodowy, np. Fast Pool 300 x 76cm, Fast Pool 366 x 91 cm lub Basen na stelażu 404 x 201 x 100 cm. W ten sposób nawet najgorętsze dni nie będą ci straszne.

Każdy ogród – nawet najmniejszy – można tak zaprojektować i urządzić, aby spełniał wszelkie nasze oczekiwania. W tym celu warto odwiedzić market OBI, w którym znajdziesz odpowiednie akcesoria ogrodowe.

Skyscraper
Skyscraper